KG sujungta

/DISTYLED/ – tai prekės ženklas, siekiantis specialisto reputacijos „originaliai praktiško“ dizaino kategorijoje. Mes tikime – kad išgrynintas gaminių stilius bei funkcionali harmonija yra naujoji must-have elegancija. Todėl švarios linijos ir kokybiškas minimalizmas yra mūsų išskirtinis bruožas.

/DISTYLED/ aksesuarų kolekcijos yra skirtos miesto moterims ir vyrams, kurie mėgsta atrasti originalia idėja paremtus gaminius.
Siekdami pabrėžti prekės ženklo kokybę ir atkreipti į save dėmesį  tarptautinėse rinkose, mes atrinkome natūralias medžiagas iš didžiausią patirtį turinčių gamintojų, o savo kolekcijų paruošimui pasitelkėme profesionaliausius Lietuvos meistrus.

Mes gerbiame aplinką, tikime funkcionalumu, kokybe ir ilgaamžiškumu. Manome, kad mažiau yra daugiau. Mažiau dekoracijų ar detalių- tai didesnė pasirinkimo laisvė, švaresnė aplinka ir stilius, lengvesnis gyvenimas, prasmingesnė veikla. Buvo laikas kai popierinius bei drobinius maišelius dėvėjom vietoj rankinių- jų įkvėptos ir sukūrėme /DISTYLED/.  777